Бійці Айдара непричетні до тероризму - СБУ

Бійці Айдара

СБУ закрила справу стосовно Айдара за статтею "Створення терористичної організації".


Служба безпеки України в результаті проведеної перевірки не отримала доказів, які б засвідчили створення терористичної організації військовослужбовцями батальйону територіальної оборони Айдар, повідомляє прес-служба СБУ.
"Слідчі Служби безпеки України в результаті проведених заходів не отримали фактичних даних, що посвідчили би про вчинення військовослужбовцями батальйону територіальної оборони Айдар кримінального злочину за ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної організації) КК України", - сказано в повідомленні.
 
Однак під час розслідування з'ясувалося, що окремі колишні і діючі військовослужбовці батальйону Айдар у складі злочинної групи вчинили кілька злочинів насильницького спрямування.
 
СБУ вирішила передати отримані дані у Сватівське відділення поліції ГУ НП у Луганській області, де вже розслідуються інші правопорушення, вчинені злочинною групою військовослужбовців.
 
Раніше повідомлялося, що СБУ відкрила кримінальне провадження через розбійний напад позафракційного депутата Сергія Мельничука і його батальйону Айдар у Новосвітлівці (Луганська обл.) у 2014 році.

Related

Гаряча новина 8248525667774787435

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item