Екс-глава ФБР Джеймс Комі: Трамп вимагав від мене відданості


Президент США Дональд Трамп просив на той час директора ФБР Джеймса Комі присягнути йому особисто на вірність, владнати з розслідуванням по Росії, щоб воно йому не заважало "діяти в інтересах країни", а також припинити слідство відносно Майкла Флінна.
"Зранку 30 березня президент подзвонив мені у ФБР. Він описав розслідування щодо Росії як "хмару", яка нависла над його можливостями діяти в інтересах країни. Він сказав, що не має жодного відношення до Росії, не мав ніяких стосунків з повіями в Росії і завжди припускав, що його записують, коли він перебував у Росії", - зазначається в тексті виступу Комі, цитує Укрінформ.
Крім того, цього, у своїй доповіді екс-керівник Бюро підтвердив, що Трамп просив його про особисту відданість, коли запросив Комі на вечерю. "Через кілька моментів президент сказав: "Мені потрібна відданість, я очікую відданості". Я не рухався, не говорив і не ніяк змінював виразу свого обличчя під час незручної тиші, яка послідувала за цим. Ми просто дивилися один на одного в тиші. Потім розмова перейшла в інше русло, але повернулася згодом до цієї теми наприкінці нашої вечері", - йдеться у свідченнях Комі.
Як стало відомо, Дональд Трамп не скористається правом блокувати свідчення колишнього директора ФБР Джеймса Комі в Конгресі.

Related

Події у світі 9215803203525471734

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item