В СБУ хочуть карати ЗМІ за пропаганду Росії

СБУ пропонує ввести кримінальну відповідальність за російську пропаганду в ЗМІ

Голова відомства заявив, що потрібно ввести кримінальну відповідальність за російську пропаганду в медіа.

 
Голова СБУ Василь Грицак пропонує розробити зміни до законодавства для запровадження кримінальної відповідальності за прояви російської пропаганди в українських ЗМІ.
 
Про це сказано в його зверненні.
 
"Адекватний відсіч ворогу вимагає рішучих спільних дій, поєднання сили права і сили громадської думки як зброї проти російської агресії в інформаційному просторі", - йдеться в ньому.
 
Голова СБУ заявив, що для цього потрібно, по-перше, терміново розробити і прийняти зміни в законодавство України про кримінальну відповідальність.
 
"СБУ готова приєднатися до цієї роботи. Наша мета - дати в Кримінальному кодексі України адекватну правову оцінку всім формам і методам гібридної війни. В умовах агресії не тільки військові статути пишуться кров'ю, а й закони для зрадників", - підкреслив він.
 
По-друге, на думку Грицака, потрібно укласти "акт інформаційної єдності українських журналістів у протистоянні ворогові".
 
Голова СБУ додав, що відповіддю на пропаганду "повинен стати бойкот усім представникам п'ятої колони Російської Федерації в інформаційному просторі України".
 
"Вони мають стати персонами нон-грата на вітчизняних інформаційних ресурсах - для прихильників "путінського руського міра" має залишитися лише "кісельовсько-соловйовський" майданчик", - підсумував він.
 
Нагадаємо, що в Раді також хочуть українізувати газети і журнали. Крім того, в Україні запропонували заблокувати сайти ДНР і ЛНР.

Related

Гаряча новина 3291323762402521832

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item