Турчинов: Росія нарощує війська на кордоні

Турчинов заявив, що Росія скупчує війська на кордоні

Багатотисячні штурмові підрозділи в будь-який момент можуть підключитися до бойових дій проти України, заявив секретар РНБО.

 
Росія, зміцнюючись, нарощує військове угрупування вздовж кордону з Україною, заявив секретар РНБО Олександр Турчинов в інтерв'ю Інтерфакс-Україна.
 
"І головне, що нас дуже турбує, - це швидке нарощування потужного угруповання збройних сил Російської Федерації уздовж усього нашого кордону", - сказав він.
 
За його словами, РФ готова в будь-який момент розпочати бої проти України.
 
"Ці багатотисячні штурмові підрозділи в будь-який момент можуть підключитися до ведення бойових дій проти української армії. Ми повинні все це враховувати і бути готовими до цього", - підкреслив секретар РНБО.
 
Турчинов уточнив, що мова йде про ділянки українського кордону з Бєлгородською, Воронезькою і Ростовською областями Росії.
 
"Від Азовського моря до кордону з Білоруссю створена потужна військова інфраструктура", - зазначив він.
 
Турчинов також сказав, що масштабні військові навчання Захід-2017, заплановані Росією на початок вересня, містять для України небезпеку.
 
"Навчання проходитимуть, у тому числі, і на території Білорусі з використанням авіації, бронетанкової техніки, артилерії і сил спецоперацій", - нагадав він.
 
За його словами, у такий спосіб буде забезпечена "величезна концентрація військ, що нависає над західною частиною України, що становить для нас дуже серйозну небезпеку".
 
Раніше Турчинов заявляв, що Росії для вторгнення в Україну потрібно дві-три години. За даними Міноборони на квітень, Росія розмістила на кордоні з Україною близько 18 тис. військових і велику кількість техніки.
 
Також зазначимо, що голова Верховної Ради Андрій Парубій вважає, що навчання Захід-2017 можуть бути використані для прямої агресії Росії проти України.

Related

Політика 5098687672370015616

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item