Набув чинності безвізовий режим України з ЄС

Україна отримала безвізовий режим з ЄС

З опівночі 11 червня 2017 року всі громадяни України, які мають біометричний паспорт, зможуть відвідувати без віз 30 країн Європи.


Безвізовий режим між Україною і Європейським Союзом уночі проти неділі, 11 червня, офіційно вступає в силу.
Так, усі громадяни України за наявності біометричного паспорта можуть відвідувати 30 країн Європи без віз і перебувати там до 90 днів протягом 180 днів. Це всі країни-члени ЄС, окрім Великої Британії та Ірландії, а також Швейцарія, Ліхтенштейн, Ісландія і Норвегія.
Першими запускають безвіз для України Фінляндія, Естонія, Латвія, Литва, Румунія, Болгарія, Греція і Кіпр. Уже з опівночі (за київським часом) українці зможуть їздити в ці держави без віз.
Через годину скасує візи велика частина європейських країн: Австрія, Бельгія, Данія, Іспанія, Італія, Ліхтенштейн, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Норвегія, Польща, Словаччина, Словенія, Угорщина, Франція, Хорватія, Чехія, Швейцарія і Швеція.
 
Останньою країною на європейському континенті, яка запускає безвіз з Україною, стане Португалія - ​​о другій годині ночі.
 
О третій годині аналогічний крок зробить Ісландія, яка не входить до складу ЄС, але є державою-членом шенгену.
 
Останньою країною, яка 11 червня надасть Україні безвіз, стане Гренландія, яка не є членом ні ЄС, ні шенгену. Проте цей острів є автономною частиною Данії, а тому й скасує візи.

Related

Гаряча новина 6517286121354708459

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item