Темно і шторм. На острові в Чорному морі залишилися близько 300 осіб, проходить евакуація

Рятувальна операція може затягнутися до ранку
На острові-заповіднику Джарилгач недалеко від Скадовська Херсонської області знаходяться близько 300 осіб, які не можуть потрапити на материк.
Як повідомляє Думська, в результаті сильного вітру рівень води в затоці значно знизився і прогулянкові катери, які повинні були забрати людей, сіли на мілину.
Відзначається, що на місці інциденту працює рятувальний катер, але він може перевезти за один рейс не більше десяти осіб, тому в першу чергу евакуюють пасажирів з дітьми. Не виключено, що рятувальна операція затягнеться до самого ранку.
Як розповіла Громадському Радіо туристка Наталія Макієнко, яка знаходиться на місці події, люди сидять на теплоході біля острова.
"Всіх людей погрузли в один теплохід, який одразу ж сів на дно. Ми на ньому сидимо. Нам не пропонують ні безплатної води, ні печива для дітей. Але бар працює. У нас залишились гроші тільки на таксі, ми собі нічого з бару дозволити не можемо. Медпрацівників немає", - описала вона ситуацію.
За словами жінки, на палубі перебувають мами з дітьми від одного року і літні люди. На даний момент на морі піднявся вітер і почався шторм.
Раніше повідомлялося, що в Чорному морі біля Скадовська перекинулася приватна яхта, через що дев'ять людей опинилися за бортом.

Related

Гаряча новина 5140763316346115037

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Український кіно клуб

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item