У ДНР заявили про створення нової країни

Олександр Захарченко

Олександр Захарченко оголосив Донецьк столицею Малоросії.


Глава самопроголошеної ДНР Олександр Захарченко заявив про створення нового державного утворення - Малоросії. Про це він заявив сьогодні на прес-конференції, передає Інтерфакс.
"Ми вважаємо, що держава Україна в тому вигляді, який вона мала, не підлягає відновленню. Ми, представники регіонів колишньої України, за винятком Криму, заявляємо про заснування нової держави, яка стає наступницею України. Ми згодні з тим, що нова держава носитиме назву Малоросія, так як сама назва "Україна" дискредитувала себе", - сказав очільник донецьких сепаратистів.
 
За його словами, столицею Малоросії буде Донецьк, а Київ залишиться історико-культурним центром - без статусу столичного міста.
 
"Державним прапором Малоросії визнається прапор Богдана Хмельницького. Ми виходимо з того, що Донецька народна республіка поряд з Луганською народною республікою є єдиними територіями України, не беручи до уваги Криму, на яких збереглася законна влада", - сказав Захарченко.
 
Він додав, що необхідно буде ввести в утворюваній країні надзвичайний стан на три роки.
 
"Для уникнення хаосу пропонуємо ввести надзвичайний стан на три роки. На цей час заборонена діяльність будь-яких партій, у цей же термін розпочинаються розслідування із залученням міжнародної громадськості за злочинами в Одесі, на Майдані і на Донбасі. Це рішення визріло ще віддавна, але на все є слушна година, і ось саме сьогодні ми пропонуємо той варіант, який дозволить зупинити війну", - сказав Захарченко.
 
Глава ДНР пропонує жителям України заснування країни наново.
 
"Це мирний вихід. Але тут є кілька умов - його повинні підтримати самі жителі України. Ми вже провели консультації з представниками влади і бізнесу регіонів... Також у разі, якщо міжнародна спільнота підтримає ідею. Це найперша і остання наша пропозиція", - заявив Захарченко.
 
Він вважає, що влада в Києві нелегітимна і нездатна зупинити війну. Захарченко зазначив, що ситуація на Донбасі зайшла в глухий кут, зав'язався такий вузол, що його розрубати вже не можна.
 
Як повідомлялось, 2 березня глава ДНР Олександр Захарченко висловив думку, що Україна щезне через 60 днів. Цей термін минув 2 травня 2017 року.
 
Окрім того, Захарченко заявляв, що мета ДНР - возз'єднання з Росією. За його словами, РФ - це батьківщина, до якої потрібно повернутися.

Related

Гаряча новина 4670635620216628764

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item