Добкіну нагадали про російський триколор і дозволили арешт


Верховна Рада дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата з фракції "Опозиційний блок" Михайла Добкіна.
За це проголосували 288 депутатів.
Також депутати підтримали його затримання і арешт.
Попередньо генпрокурор Юрій Луценкозаявив: "В разі підтримання подання про затримання та арешт, цей арешт може відбутися виключно за рішенням суду. Генеральна прокуратура на відміну від Національного антикорупційного бюро позбавлена права негайного затримання після рішення про арешт. Майте це на увазі".
Нардепу загрожує 12 років ув'язнення з конфіскацією майна. Його підозрюють у тому, що з групою осіб у шахрайський спосіб заволодів 78 га землі в Харкові. Вартість ділянок оцінили в 220 млн грн. У цей період Михайло Добкін обіймав посаду міського голови, а Геннадій Кернес був секретарем міської ради.
Сам Добкін відкинув звинувачення і заявив про відсутність доказів.
"Головне їхнє завдання - заховати мене в СІЗО", - додав нардеп і закликав позбавити його недоторканності.
Народний депутат з "Народного фронту" Ігор Гузь назвав Добкіна "падонком" і "мудаком".
"Мені дуже прикро, Юрію Віталійовичу, і всім хто тут стояв на Майдані, що ми цього мудака не притягнули за три роки не притягнули за те, що під час Майдану він стояв під російським триколором у Харкові, що він давав завдання вбивати учасників харківського Майдану", - заявив Гузь.
Нардеп заявив, що президент Петро Порошенко "до цього часу прикриває "Опозиційний блок". "І вони стоять тут перед нами, ухмиляються", - продовжив Гузь.
11 липня Верховна Рада зняла недоторканність із трьох нардепів — Олеся Довгого з групи "Воля народу", Максима Полякова з "Народного фронту" і екс-члена фракції "БПП" Борислава Розенблата. Натомість парламент не підтримав скасування депутатського імунітету з представника "Народного фронту" Євгена Дейдея і "радикала" Андрія Лозового.

Related

Гаряча новина 3468122614579356104

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item