ЄС знову заговорив про корупцію в Україні


Процес перевірки електронних декларацій доходів і активів політиків та чиновників повинен відбуватися значно швидше.
Про це заявив глава представництва Європейського союзу Хюг Мінгареллі заявив агентству "Інтерфакс-Україна".
"Цей процес повинен здійснюватися значно швидше: десятки, а то й тисячі декларацій щомісяця. НАЗК має знайти швидке рішення: автоматизувати процес верифікації електронних декларацій і мати доступ до державних реєстрів, щоб мати можливість перевіряти інформацію, надіслану чиновниками", - заявив Мінгареллі.
Він також зазначив, що в перспективі НАЗК стане вкрай ефективним засобом боротьби проти корупції.
"Україна багато досягла в сфері боротьби з корупцією. Зараз саме час прискорити і посилити ці зусилля", - уточнив посол.
Відповідаючи на питання про створення антикорупційного суду або палати, дипломат додав, що Україна потребує негайного створення незалежного органу, який би відповідав за боротьбу з корупцією.
"Бюджетна та функціональна незалежність цього інституту повинна бути гарантована. Необхідно, щоб цей орган отримав необхідні повноваження і ресурси для боротьби з корупцією, а процес відбору спеціалізованих антикорупційних суддів був відкритим і прозорим", - сказав Мінгареллі.
Дипломат вважає: українцям варто подумати про залучення міжнародних партнерів до процесу створення і забезпечення належної роботи такого антикорупційного органу.
В Україні запустили антикорупційну ініціативу Європейського Союзу із загальним бюджетом €15,84 млн, розраховану на три роки.

Related

Події у світі 5346040615299132456

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item