СБУ: З Донбасу до Сирії виїхали сотні найманців РФ

Сотні російських найманців з Донбасу

Василь Грицак стверджує, що 124 людини з цих громадян Росії вже загинули.

 
У Сирії воюють більше 500 громадян Російської Федерації, які брали участь у військових діях на Донбасі. Про це розповів голова Служби безпеки України Василь Грицак, передає Укрінформ.
 
"За оперативними даними Служби безпеки, в Сирії в якості найманців воюють більше 500 громадян РФ, які брали участь у діях на Донбасі. Більшість є професійними військовими з підрозділів спецпризначення внутрішніх військ, ВДВ і морської піхоти, а також сил спеціальних операцій Росії" , - сказав Грицак.
 
За його словами, також вже встановлено, що 124 особи з цих найманців вже загинули.

У той же час, Грицак уточнив, що мова йде не про офіційний військовий контингент РФ у Сирії, а саме про найманців.
 
Голова СБУ також стверджує, що на території України вже загинуло кілька тисяч російських військовослужбовців і найманців. Грицак нагадав, що в Україні діє Єдина база ДНК зниклих безвісти осіб.
 
За його словами, сьогодні в цій базі є більше 300 ДНК-профілів осіб, які не збігаються зі зразками зниклих безвісти в районі АТО українських військових і цивільних.
 
Голова СБУ переконаний, що деякі з цих ДНК-профілів точно належать саме російським військовим і найманцям.
 
"Ми закликаємо всіх матерів, батьків дітей російських громадян, які вирушили будувати "русскій мір" на Донбас і зникли безвісти, звернутися в центр обміну заручниками для встановлення комунікацій та проведення необхідних експертиз", - підкреслив Грицак.
 
Як повідомлялось, напередодні в Україну приїхала мати росіянина Віктора Агєєва, якого взяли в полон на Донбасі 24 червня.
 
Раніше Агєєв заявив, що він служить за контрактом у Росії. Проти нього порушено провадження за статтею про створення терористичної групи чи організації (ч.1 ст. 258-3 КК). Агєєва заарештовано на два місяці.

Related

Події в Україні 4994634239022304392

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item