Кабмін пропонує віддати Гостомель лоукостам

Гостомель хочуть зробити базою лоукостів

Гройсман висловився за перевищення аеродрому в базу лоукостів.

 
Прем'єр-міністр Гройсман запропонував розвивати аеропорт Гостомель, зробивши його базовим для лоукостів. Нагадаємо, зараз аеропорт виконує функцію бази для літаків ДП ​​"Антонов" і авіакомпанії "Авіалінії Антонова".
 
Як повідомляє прес-служба Кабміну, таку пропозицію прем'єр зробив у ході спецнаради з питань розвитку авіасполучення і ведення переговорного процесу з лоукост-перевізниками.
 
Для залучення в Україну нових авіаперевізників, перш за все лоукостів, передбачається інтенсивний розвиток вітчизняних аеропортів - як міжнародних, так і регіональних, можливості яких використовуються нераціонально.
 
"Ми виступаємо за єдині правила (залучення авіакомпаній), у тому числі для лоукостів. При цьому у нас є різні аеропорти, є аеропортові термінали. Тому потрібна програма і нові правила залучення авіаперевізників", - додав Гройсман.
 
Він підкреслив, що шлях залучення авіакомпаній тільки в найбільший в Україні міжнародний аеропорт Бориспіль зрозумілий, але крім нього столиця, наприклад, має ще два аеропорти - Київ (Жуляни) та Гостомель, і розвивати ці авіагавані також необхідно.
 
Гройсман запропонував розробити проектну документацію розвитку аеропорту Гостомель із визначенням вартості всіх необхідних робіт.
 
"Ми зараз повинні прийняти рішення, яке дозволить нам вирішити відразу багато питань, серед яких - скасування будь-яких монополій у Борисполі, залучення нових авіаперевізників і зниження вартості квитків для наших пасажирів", - сказав прем'єр.
 
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що аеропорт Київ призупинив переговори з лоукостом Ryanair.

Related

Суспільство 1420596506347986991

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item