Рабінович просить Луценка покарати Парубія і Геращенко за порушення регламенту


Народний депутат України та лідер політичної партії "За життя" Вадим Рабінович направив депутатське звернення на ім'я генерального прокурора, в якому просить Юрія Луценка притягнути до кримінальної відповідальності керівництво Верховної Ради України восьмого скликання за грубе порушення регламенту під час прийняття Закону "Про Конституційний суд України".
Парламентарій нагадує, що порушення регламенту є прямим порушенням конституційних прав громадян і може призвести до визнання прийнятого парламентом закону неконституційним.
У зв'язку з цим, керуючись ст. 16 Закону України "Про статус народного депутата України", ст. 214 Кримінального процесуального кодексу України, Вадим Рабінович вимагає від Юрія Луценка внести викладені в депутатському зверненні відомості про вчинення Андрієм Парубієм та Іриною Геращенко кримінальних правопорушень до Єдиного реєстру досудових розслідувань і почати досудове розслідування по даному факту, а також притягнути винних осіб до передбаченому законодавством відповідальності.

Related

Політика 2596312844401274533

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item