Трамп ввів до складу флоту новітній авіаносець

Авіаносець USS Gerald R. Ford

Президент США заявив про стотисячотонний меседж для всього світу.

Президент США Дональд Трамп взяв участь в церемонії введення в дію найбільшого атомного авіаносця у світі й першого у своєму класі USS Gerald R. Ford (CVN 78).
 
Захід відбувся в суботу, на військово-морській базі Норфолк в штаті Вірджинія, передає Укрінформ.
 
"З американської сталі й американськими руками ми побудували 100-тисячотонний меседж для світу. Американська сила не поступається нікому", - заявив Трамп під час виступу.
 
Наприкінці промови президент США сказав: "Я ввожу в експлуатацію корабель Gerald Ford. Хай благословить Господь цей корабель і всіх, хто на ньому буде служити".
 
Як повідомлялось, авіаносець Gerald Ford вважається найдорожчим військовим кораблем у світі. Його вартість склала близько 13 млрд доларів. Це абсолютно нова серія атомних авіаносців США.
 
Будівництво головного корабля почалося e 2009 році і планувалося закінчити ще в вересні 2014 року, але ці терміни неодноразово зсувалися. Це було пов'язано з тим, що на Gerald Ford багато технологій, що застосовувалися вперше, і для їх випробувань знадобилося більше часу.
 
Очікується, що авіаносець буде повністю готовий до повномасштабної експлуатації тільки у 2020 році. До цього часу він зробить кілька виходів у море для "обкатки" бойових та інженерних систем.
 
Всього США планують побудувати 10 таких кораблів.
 

Related

Події у світі 2952174370651872662

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item