"Це боротьба проти російської армії та їх повій" - американець вражений поїздкою на фронт


Американець Уолтер Скот, який шість років живе в місті Жмеринка на Вінниччині, вперше побував на фронті разом із волонтерами. 
Про свої враження розповів у коментарі ЗМІ.
"Це війна. Це не боротьба з терористами, це боротьба проти регуляної російської армії та їх повій. Вранці, вдень і ввечері чути вогонь зі стрілецької зброї,мінометів, артилерії та установок "Град". Війни ведуться солдатами. Терористи або підривають себе, або крадькома боягузливо тікають", - каже Уолтер Скот.
Європі та США пора прокинутися. Україна веде війну, яка в кінцевому рахунку захищає їх від наступної жертви. Україна — не проблема, вона - рішення, що може припинити агресію Путіна в усьому світі.
"Мені довелося спостерігати за солдатами, що мали високу моральну планку, були мотивовані, сповнені рішучості та патріотизму. Зокрема мою увагу привернув один військовий. Я помітив татуювання на його передпліччі англійською мовою. Те татуювання підсумувало усе, що має цінність для хлопців та за що вони воюють. Напис свідчив наступне: "Моя сімя — моя фортеця".
Автор: Юлія Мельник
Уолтер Скотт переїхав в Україну шість років тому, став письменником
Уолтер Скотт переїхав в Україну шість років тому, став письменником
За словами Уольтера, українці могли б навчити американців патріотизму та духу волонтерства.
" Група з якою я подорожував очолюється Андрієм Сираком та Андрієм Нечипоруком. Вони зібрали усе необхідне, впорядкували та привезли солдатам. Доставка запасів розпочалася відразу ж після нашого прибуття на фронт вранці і тривала до темряви. Ми зробили близько 14 зупинок, які супроводжувалися артелерійським вогнем та вибухами неподалік, - розповідає Уолтер.
Волонтери — це фантастика. Грубо кажучи, це мільйони українців, які самовіддано віддають гроші та час, щоб підтримати солдатів та постраждалих у зоні бойовихї дій. Волонтери забезпечують такі повсякденні потреби, як крем для гоління, бритви, мило, туалетний папір та ін. На передовій магазинів не має. Солдати не можуть збігати і купити щось за рогом, що для нас — абсолютно звична річ.
Італієць Мауро Воерціо після подій на Майдані, змінив професію бізнесмена на журналіста. Почав боротися з Російською пропагандою в Італії. На рахунку іноземця численні відео-репортажі з фронту та про події в Україні, статті у італійських медіа. Він також створив книгу "Ангели Майдану". Став автором документального фільму "Майдан: 2 роки потому". За словами італійця, таким чином він показує реальну дійсність в Україні.

Related

Суспільство 752189112131860789

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item