Міжнародний суд розслідує війну Росії і Грузії

Військовий конфлікт розслідують у міжнародному суді

Гроші на початок суду в 2018 році вже виділені.

 
Міжнародний кримінальний суд заклав у бюджет 2018 року кошти для розслідування російсько-грузинської війни 2008 року. Про це пише Грузія Online з посиланням на інтерв'ю прес-спікера МКС Фаді ель-Абдала.
 
"Асамблея країн-членів МКС відповідальна за те, щоб суд мав достатні фінансові ресурси в рамках свого мандата. Усі країни-члени роблять фінансовий вклад у бюджет МКС, що включає мобілізацію ресурсів, необхідних також для продовження розслідування ситуації Грузії. Суд готує бюджет 2018 року, який передбачає продовження розслідування, і буде співпрацювати з асамблеєю для затвердження цього бюджету в грудні", - сказано в інтерв'ю.
 
У міжнародному суді зазначають, що в поточному розслідуванні серпневої війни 2008 року офіс прокурора керується основними і строгими принципами незалежності, неупередженості та об'єктивності.
 
Також у МКС припустили, що члени-країни Римського статуту, які фінансують розслідування Міжнародного кримінального суду, можуть скоротити бюджет для розслідування злочинів війни в різних регіонах.
 
Експерти пов'язують це, крім іншого, зі зростанням російського впливу на країни-члени Римського статуту.
 
Нагадаємо, 8 серпня 2008 року розпочався збройний конфлікт між Абхазією, Південною Осетією, Росією, з одного боку, і Грузією - з іншого.

Related

Події у світі 4881222729713288976

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item