У Раді збирають екстрене засідання через конфлікт силовиків із антикорупціонерами


Антикорупційний та правоохоронний комітети парламенту зберуться на екстрене засідання для заслуховування звітів правоохоронних та антикорупційних відомств - НАБУ, САП, НАЗК і ГПУ.
Про це повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко на брифінгу.
"Мені здається, що відбувається дестабілізація злагодженої роботи всієї правоохоронної структури. Тому я підтримую сьогоднішнє рішення депутатів двох профільних силових комітетів парламенту про скликання екстреного закритого засідання двох комітетів - антикорупційного та правоохоронного - найближчим часом. Вважаю, що це правильна майданчик для того, щоб заслухати в закритому режимі звіти НАБУ, САП, ГПУ, СБУ, при необхідності МВС, хоча вони зараз не втягнуті в цей конфлікт, і припинити персональну захист мундира шляхом порушення кримінальних справ у відповідь. Це неприпустима практика", - заявив Луценко.
Генпрокурор наголосив, що керівники антикорупційних відомств ведуть себе неприпустимо.
"Останні кілька тижнів я сам намагаюся зберігати спокій. Але мене дуже турбує ситуація, коли керівник одного з антикорупційних органів пише абсолютно законно вимогу надати документи, інши відмовляється і при цьому порушує справу на тих, хто посмів його про щось питати. Є реакція наглядаючого органа - САП, який каже, що це конфлікт інтересів. Знову ж керівник НАБУ говорить в його адресу не зовсім прийнятні для публічної площини слова", - зазначив Луценко.

Related

Політика 299889881841709199

Post a Comment

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item