В Іспанії вилучили партію кокаїну на $250 млн

Вилучений кокаїн

Це найбільша партія наркотиків за 18 років.

 
В Іспанії правоохоронці вилучили майже шість тонн кокаїну в андалуському місті Альхесірас. Про це повідомив уTwitter міністр внутрішніх справ Іспанії Хуан Ігнасіо Зоідо.
 
Майже шість тонн кокаїну було вилучено в Альхесірасі. Ринкова вартість наркотику становить 210 млн євро (250 млн доларів), - повідомив Зоідо.
 
Як пише Rеuters, кокаїн перевозився в контейнерах із бананами з Колумбії. Вантаж був упакований у брикети по одному кілограму і вже забезпечений позначками - в залежності від пункту призначення, де повинен був опинитися в підсумку.
 
Вже заарештовано трьох осіб, у тому числі, глава транспортної компанії, чиї контейнери використовувалися під час перевезення. Правоохоронці ведуть два розслідування у цій справі.
 
Відзначається, що це найбільша партія наркотиків, вилучена в Іспанії за 18 років.

Як повідомлялось, у листопаді в Іспанії було затримано партію кокаїну вагою 1,2 тонни. Силовики заарештували п'ять осіб, серед яких виявилися троє громадян Великобританії.
 
Нагадаємо, раніше в Колумбії вилучили рекордну партію кокаїну вагою 12 тонн. Вартість наркотичної речовини могла досягати $360 млн.


Related

Події у світі 9004594988618711739

Post a Comment

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item