70 БТРів та танків - бронетанковий завод похвалився здобутками


Київський бронетанковий завод показав, скільки передав до Збройних сил України, Нацгвардії та інших силових структур бронетехніки.
Понад півсотні нових БТР-3ДА, відремонтовані танки Т-72, а також інша бронетехніка уже у військах, повідомляє Укроборонпром.
Загалом із цехів заводу 2017 року вийшли понад 100 одиниць нових, модернізованих та відновлених одиниць бронетехніки.
БТР-3ДА оснащений бойовим модулем "Штурм-М" з 30-мм автоматичною гарматою ЗТМ-1, що має скорострільність у 330 пострілів за хвилину. Завдяки наведенню озброєння за допомогою сучасного цифрового комплексу з лазерним далекоміром, а також стабілізатору гармати, вдається досягти високої точності та кучності вогню на всіх режимах. Також модуль "Штурм-М" оснащений 7,62-мм кулеметом та автоматичним гранатометом, комплексом керованого озброєння "Бар'єр".
Танки Т-72 отримали навісний динамічний захист "Контакт".
"ХКБМ імені Морозова" завершило повний цикл заводських випробувань БТР-4МВ1 за стандартами НАТО, повідомляє Укроборонпром. "Бойова машина побудована із широким застосуванням досвіду використання БТР-4 у зоні АТО",- йдеться в повідомленні. Під час випробувань бойова машина успішно виконала завдання з форсування водних перешкод уплав та вбрід та подолала сотні кілометрів по бездоріжжю. Також БТР виконав низку вогневих випробувань за різних погодних умов.

Related

Суспільство 6392662088540377371

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item