Вакарчук зробив тактичний крок


Співак Святослав Вакарчук зробив правильний тактичний крок, яким заперечив президентські амбіції. 

Про це сказав політолог Володимир Фесенко.
"Це правильний тактичний крок. Вакарчук ніби-то сказав, що не йтиме у президенти, але його десять пунктів виглядають як програма.
Абсолютною помилкою було би підтвердження походу у президенти. Якщо і йтиме, це треба буде зробити в останню мить. Будь-яка заява на президентство за рік-півтора стане фальстартом і програшем. Якщо і заявить, то не сам. Його будуть висувати. Наприклад, громадські активісти або політичні сили, які не захочуть підтримувати Порошенка, Тимошенко, Рабіновича, Бойка чи Ляшка.
Почули заявку не на роль керівника держави, головного начальника країни. Це заявка на роль хранителя цінностей і арбітра. Позиція українського Гавела (дисидент та драматург Вацлав Гавел був першим президентом Чехії, пропрацював на цій посаді з 1993 по 2003 роки. - ред). Інша справа, чи готовий сам Вакарчук до такої ролі? Більшість українців все ж таки хочуть президента-керівника, начальника. Який би за все відповідав.
Частина бізнесу, громадськості і політичного класу хочуть арбітра. Який, як свого часу Кучма, стояв над політичним процесом і розрулював конфліктні ситуації. Дві третини українців дуже критично ставлять до всіх без виключення політиків — від Порошенка до Саакашвілі. Не довіряють жодному. І на цьому фоні роль не політика може видаватися достатньо оптимальною і привабливою", - розповів політолог.

Related

Суспільство 252482934244625850

Post a Comment

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item