Велика Британія відреагувала на конфлікт ГПУ та НАБУ


Втручання в роботу Національного антикорупційного бюро може підірвати боротьбу з корупцією.
Про це йдеться в заяві Міністерства закордонних справ Великої Британії.
"Нещодавні події, включаючи втручання в розслідування НАБУ та викриття офіційних осіб підрозділу НАБУ, є тривожним знаком того, що майбутнє незалежних розслідувань щодо боротьби з корупцією перебуває під загрозою", - ідеться в повідомленні.
У відомстві висловили сподівання, що очільники України продемонструють лідерство у проведенні спільних реформ, спрямованих на викорінення корупції.
"У Великій Британії зростає побоювання, що підривається боротьба України з корупцією. Корупція залишається серйозною загрозою для стабільності та національної безпеки України. Виборці називають її першою проблемою, що стоїть перед країною. Боротьба з нею є основою для європейського вибору України та її прагнення стати сучасною, процвітаючою та демократичною державою", - зазначили у МЗС.
29 листопада СБУ та ГПУ провели обшуки у працівників НАБУ. Затримали "агента НАБУ" нібито під час спроби передачі хабара першому заступнику голови Державної міграційної служби Діні Пімаховій.
У НАБУ повідомили, що під час затримання працівника НАБУ Генеральна прокуратура та Служба безпеки України зірвали спецоперацію з викриття хабарників у Державній міграційній службі України.
Пімахова подала заяву до СБУ. Розповіла, що чоловік на ім'я Сергій Боярський пропонував їй хабар, від якого вона нібито відмовилася.
Директор НАБУ Артем Ситник заявив, що українська правоохоронна система веде тотальну протидію бюро.

Related

Події у світі 271166977416775131

Post a Comment

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item