Союзниця Росії відкликала свого посла


Молдова відкликала свого посла в Росії Андрія Негуцу. Пояснили потребою провести консультації
"У зв'язку з випадками переслідування і залякування органами Російської Федерації офіційних осіб і політичних діячів Республіки Молдова, їх активізацію останнім часом і відсутність реакції на неодноразові офіційні звернення молдавської влади з приводу цих випадків МЗСЄІ вирішив відкликати для консультацій посла Андрія Негуца на невизначений термін", - заявили у прес-службі міністерства закордонних справ і європейської інтеграції Молдови, передає "РІА Новости".
Президент Молдови Ігор Додон назвав рішення МЗС провокацією.
"Фактично це означає зниження на невизначений термін рівня дипломатичних відносин із нашим головним стратегічним партнером - Російською Федерацією", - прокоментував він.
"Відзначимо, що ця недружня акція зроблена напередодні мого запланованого візиту в Москву на запрошення Президента Російської Федерації Володимира Путіна. Якщо метою цієї провокації є зрив мого візиту в Росію, то вона не матиме ефекту: я не маю наміру змінювати свої плани і зроблю візит до Росії в будь-якому випадку", - заявив Додон.
Президент Молдови Ігор Додон розпорядився провести перевірки в частинах національної армії. Зроблено це, щоб виявити - хто поїхав на військові навчання в Україні Rapid Trident-2017.

Related

Події у світі 6303601417756417713

Post a Comment

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item