"Битву ми виграли, але війну ще ні" - Забужко


Україна виграла битву з Росією. Але розслаблятися не треба, навіть якщо Путіна замінять у Кремлі. Про це сказала письменниця Оксана Забужко.
"Битву ми виграли. Ми ще не виграли війну. Але цій війні, на хвилиночку, 100 років, якщо рахувати від 1920-го. Хтось рахує 300, починаючи від Батурина і поразки Мазепи", - зауважила вона в ефірі Espreso.TV.
"Замість Путіна буде якийсь умовний "новий Горбачов", якого та ж правляча корпорація виставить як ляльку перед очі Заходу: а тепер у нас демократизація. А тепер давайте ми "с человеческим лицом" весь негатив, відповідальність за порушення міжнародного права, анексію Криму і війська на Донбасі скинемо на Путіна. Ніби "новая перестройка", тільки санкції зніміть. Такий сюжет можливий, ніхто його не повинен виключати.
Не треба розслаблятися - заміна Путіна на якогось Іванова, Петрова, Сидорова може тільки відтягнути, затягнути агонію останньої ресурсної імперії, що є абсолютно нежиттєздатною за визначенням. Чи вона розвалиться через десять років, чи через п'ять, або три - це якраз є питання наших життів. У масштабах людського життя чекати 20 і 10 років - дуже багато. Тому наше завдання робити все, щоб прискорити кінець цієї імперії", - сказала вона.
Росія анексувала Крим у березні 2014-го. Влітку того ж року збройні сили РФ почали брати пряму участь у бойових діях проти Збройних сил України на Донбасі.
Через російську агресію на Донбасі загинули понад 10 тис. українців, заявляв у серпні президент Петро Порошенко.

Related

Політика 3687433731373256315

Post a Comment

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item