"Луценка на нари!", побиття Барни та "прапор корупціонерів" - як пройшов мітинг під домом генпрокурора


Громадські активісти 9 грудня організували автопробіг до будинку Генерального прокурора України Юрія Луценка.
Активісти зібралися в Києві в парку ім. Пушкіна на Проспекті перемоги, звідки автомобілями рушили до будинку, де зараз мешкає Юрій Луценко.
"Луценко вважав себе польовим командиром революції, тепер він став польовим командиром корупційної контрреволюції. Він створив світовий прецедент, коли генпрокурор розкриває агентурну мережу правоохоронного органу країни", - говорить громадський активіст Віталій Шабунін.

Близько 300 автомобілів зібралося під будинком Юрія Луценка у селі Стоянка, що біля Києва. Активісти встановили "прапор корупціонерів" біля воріт будинку - картату ковдру на флагштоці.
"Я вважаю, що прямий "наїзд" на НАБУ - це остання крапля для народу. Якщо ми не відстоїмо його зараз, то далі буде мало шансів щось зробити", - говорить учасник акції Олександр Шило.
Народний депутат від БПП Олег Барна засудив дії протестувальників та закликав робити висновки після рішення суду.
"Усілякі претензії ми повинні представляти тільки після відповідного дослідження. Жодного тиску на родину чи особисте життя посадовців бути не може", - висловився він.
Після цих слів деякі учасники акції напали на депутата, витіснили його із епіцентру події та бризнули газом в обличчя. Слідкували за порядком під час мітингу близько 50 представників правоохоронних органів.
Активісти називають цю акцію попередженням для генерального прокурора та чекають його реакції.
Заступник генерального прокурора Юрія Луценка 55-річний Юрій Столярчук зізнається, що впливає на суддів, аби ті прийняли правильне рішення. Ще до початку розгляду справи упевнено заявляє, яким буде вердикт суду.

Related

Події в Україні 2608523774781734354

Post a Comment

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item