У київській школі дітей змушують вчити російську мову


В одній із київських шкіл психолог змушує вчити російську мову дітей, які відмовилися від відвідування цього факультативу.
Про це написала мати одного з учнів молодших класів Ірина Стець, у Facebook-спільноті "Батька SOS".
Психолог змушувала дитину йти на цей факультатив, аргументуючи тим, що мовляв "ти не знаєш, що з тобою буде завтра, і де ти опинишся".
"У нас в школі є факультатив російської мови. Це за бажанням, наскільки я знаю. Ми з вересня написали відмову. Все було нормально, сина ніхто не змушував туди ходити. У п'ятницю шкільний психолог змушувала дитину йти на цей факультатив, аргументуючи тим, що мовляв, ти не знаєш, що з тобою буде завтра, і де ти опинишся. Залишила вона його в спокої тільки після того, як дитина мені подзвонила" - написала жінка.
Публікація Ірини викликала бурхливе обговорення в мережі.
"Психолог не адекватна. Скажіть, що ще раз буде змушувати - зателефонуйте в СБУ для перевірки її поглядів", - написала Юлія Васильєва.
"Прекрасно, що є такий факультатив. Я б ще урок ввела. Ви ж самі пишете російською. Багато дітей пишуть російською українськими буквами. Бо є такі батьки, які вважають, що російська їм не знадобиться в житті", - зауважила Анна Дубровська.
60,4% громадян України вдома спілкуються українською мовою, за дослідженням інституту Горшеніна у співпраці з представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта. 37,8% — російською.

Related

Суспільство 360277990655655710

Post a Comment

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item