Експерт розповів, чого очікувати після обміну полоненими з бойовиками


Після обміну військовополоненими, наступним кроком між сторонами буде зустріч Курта Волкера та Владислава Суркова.
Коли кроки щодо обміну відбулись, можна обговорити питання мандату миротворців. Таку думку в ефірі ZIKвисловив політолог Олексій Якубін.
"Ірина Геращенко говорила, що у полоні терористів є 96 українців, проте поки що ми обмінюємо лише 74. Це говорить про те, що ще не дійшли до формули "всіх на всіх". Буде спроба здійснити цей перший етап до новорічних свят, а потім, я не виключаю, що будуть і наступні перемовини", - зауважив він.
Експерт зазначив, що імовірність провести запланований обмін військовополоненими до новорічних свят складає 99,9%.
"Ми бачимо, що вже тягнути далі нікуди. Я думаю, що доволі складно говорити про те, що цей обмін вигідний Путіну, адже, знову ж таки, тут є гуманітарний аспект і ми також звільняємо частину наших громадян. Також не слід забувати, що вже близько півтора року не було обміну, цей процес був зупинений", – наголосив Якубін.
На думку політолога, обмін, який повинен відбутися 27 грудня, послужить певним розблокування усього процесу.
"Наступним кроком буде четверта зустріч Курта Волкера та Владислава Суркова, яка переносилась саме тому, що переносилась дата обміну військовополоненими. Ця четверта зустріч мала б проходити в більш позитивній атмосфері, коли вже певні кроки в напрямку обміну відбулись. Тоді можна детальніше говорити щодо мандату миротворців", – додав експерт.
"Не всі захотіли брати участь" - Геращенко розкрила деталі обміну полоненими з бойовиками. Україна віддасть 306 полонених осіб в обмін на 74 захоплених терористами ОРДЛО українців.

Related

Події в Україні 7787192049096543332

Post a Comment

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item