"Джавеліни" є політичним фетишем наших посадовців - експерт


Збройні сили України отримали від США системи зв'язку на 70 мільйонів доларів. Це важливіше за постачання переносних ракетних комплексів "Джавелін".
Про це розповів військовий експерт, директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Сергій Згурець інтерв'ю журналу "Країна".
Сенат США схвалив оборонних бюджет, який передбачає 350 мільйонів доларів для України.
"45 мільйонів надійдуть найближчим часом. У переліку зброї - локаційні станції, військово-морські катери, системи в'язку, "Джевеліни" (переносний протитанковий ракетний комплекс. - Країна). Скоріш за все, отримаємо перші три" - говорить Сергій Згурець.
На думку експерта, "Джавеліни" не мають особливих переваг над нашими відповідниками, які виготовляє українське конструкторське бюро "Луч".
"Джавеліни" є політичним фетишем наших посадовців. США треба подякувати, що забезпечили наші війська короткохвильовими радіостанціями. Ми отримали системи зв'язку на 70 мільйонів доларів. Вони не глушаться росіянами. Це гарантує керованість наших бригад. Питання "Джавелінів" у порівняні з цим — другорядне. Будь-які провали на полі бою з "Джавелінами" будуть розтлумачені як недоліки техніки. Чим одразу скористається Росія. Ці ризики американські виробники враховують. До того ж поставки зброї Україні і введення миротворців на Донбас - взаємовиключні дії. Влада США обирає оптимальну схему", - прокоментував військові поставки Сергій Згурець.
Україна має випереджати Росію за якістю озброєння.
"Ми вміло захищаємося в рамках позиційної оборони. Вона потребує багато ресурсів. А треба забезпечувати бойові дії з малими підрозділами, ефективним зв'язком, автоматизацією. Необхідно випереджати російські війська. Поки що ж ведемо оборону в окопах, як Південна Корея проти Північної", - повідомив він.

Related

Суспільство 4028028787068769280

Post a Comment

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item