Британія: Конфлікт з Росією може стати неминучим

Нік Картер

Начальник генерального штабу Збройних сил Великобританії наголошує, що початковий план РФ щодо України передбачав захоплення значно більшої території.

Конфлікт з Росією може виявитися неминучим, незважаючи на зусилля цивілізованого світу, спрямовані на мирне вирішення суперечок. Так вважає начальник генерального штабу Збройних сил Великобританії генерал Нік Картер, повідомляє Укрінформ.
"Для нашого покоління з часу закінчення холодної війни звичними стали війни з вибору - але у нас може не бути вибору щодо конфлікту з Росією. Нам слід пам'ятати вислів Троцького: "Ви можете не цікавитися війною, але тоді війна зацікавиться вами", - сказав Картер.

На його думку, світовій спільноті слід діяти трохи інакше, перш за все визнавши, що Росія "поважає силу і людей, які протистоять їй". "Початковий план щодо України передбачав захоплення значно більшої території. Проте, Росія була здивована українським опором і змушена була погодитися на меншу", - зазначив генерал.

Картер вважає, що необхідно визначити слабкі сторони Росії і "асиметрично маневрувати проти них". "Нам варто розповідати населенню Росії, що дійсно відбувається. Ми повинні захищати наші критичні можливості, особливо зважаючи на важливість кібернетичної складової. Ми також повинні вишукувати наші власні вразливі для шкідливого російського впливу і дезінформації сторони, зменшуючи їхню вразливість", - додав британський генерал.

Раніше прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький заявив, що Росія на сьогоднішній день є найбільш небезпечною загрозою для його країни.

Related

Події у світі 2673107463597451423

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item