Модель Всесвіту. Найбільш детальна 3D-карта

Павутина Всесвіту

Симулятор являє Всесвіт у вигляді космічної павутини з газу і темної матерії. IllustrisTNG дозволяє не тільки простежити за розвитком галактик, а й змоделювати майбутнє космосу.

 
Астрофізики представили найдетальнішу симуляцію Всесвіту. До цього часу не вдавалося створити настільки детальну карту Всесвіту з галактиками і сузір'ями.
 
Над масштабною роботою працювали дослідники декількох найбільших наукових центрів у світі - Інститут ім. Макса Планка, Гарвардський університет, Массачусетський технологічний інститут та інститут Flatiron.
ЗМІ представили тривимірну модель під назвою IllustrisTNG, яка дозволяє всім охочим вивчити структуру Всесвіту, розглянути кожне зоряне скупчення і простежити за історією його появи і розвитку.
 
Увесь Всесвіт в одному кубі
 
Для створення найбільш інформативної моделі Всесвіту вчені використовували нові обчислювальні методи.
 
Модель IllustrisTNG (The Next Generation), окрім іншого, надає можливість вивчити вплив чорних дір на розподіл темної матерії, характер формування і розподілу важких елементів у космосі, а також походження магнітних полів.
 
 
До попередньої версії моделі Illustris, розробленої групою дослідників на чолі з Волкером Шпрингелем з Гейдельберзького університету теоретичних досліджень, додали кілька фізичних процесів, які відіграють важливу роль під час формування і еволюції галактик.
 
"Особливо дивним є те, що ми відтепер можемо точно прогнозувати вплив чорних дір на розподіл матерії у великих масштабах. Це має особливе значення для надійної інтерпретації майбутніх космологічних вимірювань", - сказав Шпрингель.
 
 
У новій моделі Всесвіт відтворюється у формі куба. В IllustrisTNG моделюється формування мільйонів галактик у репрезентативній області Всесвіту, обмеженій поверхнею куба зі стороною майже в один мільярд світлових років. Діаметр спостережуваного Всесвіту становить близько 93 млрд світлових років.
 
Щоб створити симуляцію Всесвіту, вчені використовували інформацію, отриману з реліктового випромінювання (космічне надвисокочастотне фонове випромінювання, що залишилося після Великого вибуху).
Космічна павутина з газу і темної матерії, що отримується в результаті моделювання з використанням інструменту IllustrisTNG, включає галактики, що близько нагадують реальні галактики за формою і розмірами.
 
Модель також прогнозує розвиток космосу, особливо щодо темної матерії, яка рясно наповнює собою космос.
 

Related

Цікаво 7709584688721339314

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item