Алкоголь може призвести до 7 видів раку - ВООЗ


Вживання алкоголю може викликати як мінімум сім видів раку.
Про це запевняють фахівці Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ). За їх словами, алкоголь призводить до раку кишечника, раку молочної залози, раку стравоходу, раку гортані, раку печінки, раку ротової порожнини і раку горла.
Головним канцерогенним компонентом алкоголю є етанол, що міститься у всіх видах алкогольних напоїв. Саме він є причиною пошкодження клітин. Етанол також впливає на жіночі гормони, підвищуючи ризик розвитку раку молочної залози.
Ризик розвитку раку молочної залози у жінок підвищується на 50%, якщо вона випиває чотири келихи вина в день, і на 130%, якщо вона випиває 8 келихів в день. Чітко встановленого нижнього порогу безпечного вживання спиртних напоїв не існує, а це значить, що навіть невеликі дози алкоголю підвищують ризик розвитку раку.
У ВООЗ також зазначили, що онкологічні захворювання є однією з провідних причин смертності в світі. Медики реєструють близько 14 млн. нових випадків раку в рік. За прогнозами, в найближчі 20 років число хворих на рак збільшиться на 70%.
Особливо висока смертність від раку в країнах з низьким і середнім доходом.Треть всіх випадків онкології пов'язана з нездоровим способом життя і неправильним раціоном харчування: зайвою вагою, відсутністю фізичної активності, курінням і алкоголем.
Науковці розповіли, на що мишей-полівок штовхає алкоголь. Самцям давали пити алкоголь, а самицям — воду. Після споживання спиртного самці починали проявляти тенденцію до подружньої невірності. Алкоголь провокував збудження в частині півкуль головного мозку гризунів, що спричиняло зміну поведінки моногамних від природи самців.

Related

Здоров'я 612117505788898843

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item