Встановлено, що змушує жінок думати про секс

Секс

На потяг до протилежної статі впливає гормон кісспептин, з'ясували вчені. Його вироблення у самок активізують феромони, що виділяються самцями.

Гормон кісспептин впливає на потяг до протилежної статі. Такого висновку дійшла міжнародна група вчених з Німеччини та Бельгії, повідомляє Science Daily.
Біологи з Університету Саару і Л’єжського університету вивчали мигдалеподібне тіло мозку мишей, яке відповідає за емоційний стан і сексуальну поведінку. У ньому виявилися нейрони, сприйнятливі до гормону кісспептину.

Активувавши ці нейрони і поспостерігавши за поведінкою тварин, вчені встановили, що миші почали проявляти підвищену соціальну активність і приділяти більше уваги протилежній статі. Крім того, тести показали зниження рівня тривоги.

Зазначається, що вироблення кісспептину у самок мишей активізують феромони, що виділяються самцями. Це, за словами дослідників, відкриває можливість для створення ліків для жінок, котрі страждають на сексуальні патології.

Раніше вчені пов'язували кісспептин з процесом статевого дозрівання і регулюванням репродуктивної функції.

"До цього ми погано уявляли, як мозок пов'язує разом овуляцію і сексуальний потяг. Тепер ми розуміємо, що ці процеси контролюються однією молекулою в різних частинах мозку паралельно", - йдеться в дослідженні.

Related

Цікаво 641111183535467633

Post a Comment

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item