Вибухівку на літаку Качинського могли встановити в Росії - експерт


Вибуховий пристрій в польському урядовому літаку Ту-154М, що розбився в квітні 2010 року під Смоленськом, не міг бути встановлений в аеропорту Варшави.
Про це заявив глава Смоленської підкомісії Антоній Мацеревич, передає "Радио Польша".
Напередодні польські ЗМІ опублікували матеріал, на якому видно, як кілька людей виконують якісь роботи в тій частині лівого крила літака. Саме в цьому місці, згідно з висновками підкомісії, сталася серія вибухів.
"Нема підозр в тому, що вибуховий матеріал був закладений в аеропорту саме тоді. Ніхто не висуває таких підозр. Щоб встановити вибуховий пристрій - ми зробили відповідні експерименти - потрібно було б розібрати все крило", - каже Мацеревич.
Він вважає, що вибуховий пристрій встановили, коли літак був на ремонті в Росії, за півроку до трагічного вильоту в Смоленськ.
"Його повинні були підкласти в Самарі, тому що для того, щоб його встановити, потрібно розібрати крило, що є досить тривалою і складною операцією", - каже експерт.
Антоній Мацеревич, керівник підкомісії в розслідуванні Смоленської катастрофи, повідомив про нові докази того, що на борту президентського літака Ту-154М перед катастрофою трапився вибух. На це вказує те, що ліві двері були вибиті зсередини з енергією у 10 разів більшою, ніж саме падіння літака.

Отримуйте Свіжі Новини в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/freshnewsua

Related

Події у світі 2997654247676484885

Post a Comment

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

ДокаZ

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item