Вчені назвали головну небезпеку парацетамолу

Таблетки

Американські вчені встановили, що парацетамол негативно впливає на статеві гормони, підвищує ризик безпліддя або порушень розвитку в ембріонів.

Парацетамол негативно впливає на статеві гормони, підвищуючи ризик безпліддя або вад розвитку в плода. До такого висновку дійшли вчені з організації Human Longevity в Сан-Дієго, пише Lenta.ru.
У дослідженні взяли участь 455 осіб віком від 18 років. Крім того, в аналізі були враховані дані, отримані під час обстеження 1 880 європейських близнюків і 1235 людей з афроамериканським та іспанським корінням. Вчені простежили за змінами в концентрації 700 з'єднань, важливих для метаболізму. 
З’ясувалося, що у всіх групах добровольців спостерігалося виснаження нейростероїдних статевих гормонів, пов'язане із вживанням парацетамолу. Ефект був еквівалентний старінню організму на гормональному рівні на 35 років, що, в свою чергу, сприяє дисфункції плаценти й порушення репродуктивної здатності. Це також веде до захворювань нервової системи, а також збільшує ризик викидня або порушень розвитку в ембріонів. 
Нейростероїдні статеві гормони виробляються в мозку, надниркових залозах і гонадах.
Нагадаємо, раніше вчені довели шкоду парацетамолу під час вагітності.

Related

Здоров'я 8148359112872951569

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item