У Мукачевому від кору померла дитина - ЗМІ

З початку 2018 року в Закарпатській області зареєстровано 715 випадків захворювання на кір

Дитина не була щеплена - батьки категорично відмовилися вакцинувати дівчинку з релігійних міркувань. У дитини була пневмонія і проблеми з серцево-судинною системою.

 
В обласній дитячій лікарні Мукачевого (Закарпатська область) в реанімації від ускладнення після захворювання на кір померла дівчинка. Про це повідомила заступник начальника департаменту охорони здоров'я Закарпатської ОДА Тетяна Мицьо.

"Є підтверджений факт смерті дитини після ускладнень від кору. У дитини була пневмонія, проблеми з серцево-судинною системою та інші ускладнення. Дитина не була щеплена, бо батьки категорично відмовилися (від щеплення) з релігійних міркувань. Дитина отримала необхідне лікування і дорогі медикаменти. Пацієнтку консультували обласні лікарі та медики-науковці з Києва. Однак, через прогресуюче погіршення стану здоров'я дитина померла. Про це поінформували Міністерство охорони здоров'я", - сказала Мицьо.
 
За її даними, з початку 2018 року в Закарпатській області зареєстровано 715 випадків захворювання на кір. Більшість інфікованих - діти до 18 років.
 
Нагадаємо, в Міністерстві охорони здоров'я очікують підвищений рівень захворюваності на кір у всіх областях України протягом лютого - початку березня 2018 року.

Отримуйте Свіжі Новини в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/freshnewsua

Related

Гаряча новина 1280319935794147444

Post a Comment

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

ДокаZ

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item