Північний потік-2 отримав всі дозволи в Німеччині

Nord Stream-2 очікує отримати решту дозволів в найближчі місяці

Федеральне відомство із судноплавства і гідрографії видало дозвіл на будівництво 30-кілометрової ділянки відповідно до Гірничого закону ФРН.

Компанія Nord Stream-2 AG отримала дозвіл на будівництво і експлуатацію газопроводу Північний потік-2 в німецькій виключній економічній зоні (ВЕЗ). Про це повідомляє Интерфакс з посиланням на повідомлення проектної компанії у вівторок, 27 березня.
Зазначається, що Федеральне відомство із судноплавства і гідрографії видало дозвіл на будівництво 30-кілометрової ділянки відповідно до Гірничого закону ФРН.
Раніше 31 січня 2018 року Гірниче відомство Штральзунда видало дозвіл на будівництво і експлуатацію морської ділянки Північного потоку-2 в територіальних водах Німеччини (в межах 12 морських миль) і його сухопутної частини.
Таким чином, резюмує компанія, "всі необхідні дозволи для німецької ділянки загальною протяжністю 85 км отримані".
"Процедури отримання дозволів в інших чотирьох країнах уздовж маршруту газопроводу - Росії, Фінляндії, Швеції та Данії, йдуть за графіком. Nord Stream-2 очікує отримати решту дозволів в найближчі місяці до початку будівництва в 2018 році", - зазначає проектна компанія.
Минулого тижня ЄС ускладнив будівництво Північного потоку-2. Європарламент підтримав зміни в газову директиву ЄС, яка повинна перешкодити будівництву російського газогону.
Раніше група сенаторів США зажадала, щоб адміністрація президента Дональда Трампа заблокувала будівництво Північного потік-2. Незабаром Держдепартамент США пригрозив санкціями за роботу над Північним потоком-2.

Related

Економіка 5954511961421151401

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item