Або вирок Савченко, або відставка генпрокурораБуде реальна справа чи черговий пшик?
Вирок або відставка - це має бути гасло усіх тих, кому не байдуже, що буде з Україною.
Озвучені генпрокурором Юрієм Луценком обвинувачення дуже серйозні. Але не всі звернули увагу на одну деталь. Луценко казав про "перевірку психічного стану".
Тобто, схоже, що замість суду нам можуть "парити" ідею про "банду психів", що нівелюватиме саму природу обвинувачення.
Якщо ми звернемося до практики роботи ГПУ Луценка, то побачимо, що вона не доводить до вироку нічого.
За гучними обвинуваченнями Саакашвілі у спробі державного перевороту слідувала тиха депортація. Тепер, очевидно, справа не має перспектив.
Замість суду нам можуть "парити" ідею про "банду психів", що нівелюватиме саму природу обвинувачення
Ще один цікавий приклад - справа про держзраду Януковича. Луценко називав її "справою сторіччя" та обіцяв вирок до 24 серпня 2017 року. Але не видно, що вирок буде і до 24 серпня 2018 року. Дивувало, що обрали саме тему держзради, а не Майдан або економіку. Тобто, те, де докази в Україні.
На амбразуру кинули молодих прокурорів військової прокуратури, які не змогли тягатися з адвокатськими зубрами. Останні ефективно "затролили" свідків обвинувачення. Всі ми пам'ятаємо допит Турчинова, який перетворився на допит про здачу Криму, чи спробу допиту Порошенка, яка була зупинена на питанні "мальдівського вояжу".
Поступово справа, яка була топ-темою у ЗМІ, відійшла на другий план. Хоча до вироку ще далеко.
Тепер справа Савченко. Очевидно, що вона не пройде як справа Януковича без присутності самого фігурната - Савченко не відмовиш у допиті по спайпу.
Очевидно, Савченко не мовчатиме. Вона буде піаритися на темах, які будуть знаходити жвавий виклик у деяких виборців, для яких картина палаючої ВР - світла мрія.
Нарешті, Савченко може не стримувати себе у свідченнях щодо власних політичних і не тільки політичних зв'язків.
Всі ми повинні вимагати суду над Савченко. Інакше Україна перетвориться на несмішний цирк без натяку на порядок
Вона, мабуть, готова сказати все і про всіх. І ці всі можуть бути досить впливовими людьми.
Адже ГПУ поки що не дала відповіді на ключове питання - хто міг бути спонсором перевороту? Хто мав все це фінансувати? Той-кого-не-можна-називати? А якщо прізвище все-таки пролунає?
Тому відправити "у дурку" Савченко простіше. Але, думаю, всі, хто її бачив хоч по телевізору, розуміють, що психічно хворою її не назвеш. Тому це - "гнилий аргумент".
Ні, друзі. Якщо ви все це почали - давайте суд. Давайте докази. Давайте вирок. Або йдіть у відставку за дискредитацію держави та правосуддя.
Думаю, всі ми повинні вимагати суду над Савченко. Інакше Україна остаточно перетвориться на несмішний цирк без натяку на порядок.

Related

Політика 8696773591733070551

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item