Камера Samsung S9 Plus перевершила iPhone X - ЗМІ

Камеру Samsung S9 Plus назвали найкращою у світі

Про це заявили експерти сайту DxOMark. Ще неанонсований флагман Samsung S9 Plus став рекордсменом за кількістю набраних балів за якістю зйомки.

Фахівці з профільного сайту DxOMark назвали ще неанонсований флагман Samsung S9 Plus володарем найкращої камери серед смартфонів. Експерти зазначили, що гаджет набрав рекордну кількість балів, потіснивши iPhone X і Google Pixel 2. Про це пише Pocket Now.
За інформацією видання, у результаті тестування південнокорейський смартфон набрав рекордну кількість балів. При цьому експерти оцінили 1,5 тис. знімків і понад 2 год. відео, зроблені на його камеру.
Загальна оцінка за якість фото і відео становить 99 балів. При цьому за якість знімків експерти присвоїли смартфону 104 бали, а за відео - 91 бал.
Фото: Pocket Now
На другій позиції йде Google Pixel 2 із загальним результатом 98 балів (99 і 96 балів відповідно). Що стосується "яблучного" флагмана, то його загальний показник був 97 балів.
Раніше повідомлялося, що не так давно був оприлюднений рейтинг експертів із журналу Consumer Reports з найкращими камерофонами. За їхньою версією, найкращим смартфоном для зйомки є iPhone X. Однак фахівці не оцінювали Samsung S9 Plus, дебют якого відбудеться наприкінці березня цього року.

Related

Технології 358127898723864686

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item