Найдорожча вілла Німеччини належить українцю, якого розшукують за шахрайство

Найдорожча вілла Німеччини Villa Glory належить колишньому власнику агрохолдингу "Мрія" Миколі Гута. В Україні його розшукують за шахрайство в особливо великому розмірі.
Villa Glory розташована в баварському курортному містечку Гарміш-Партенкірхен і наразі продається, повідомляє DW. Ціна маєтку - майже 13 мільйонів євро.
Автор: DW
Найдорожча вілла Німеччини належить українцю, якого розшукують за шахрайство
Вілла Миколи Гута у Німеччині
Над інтер'єром працював один з найвідоміших дизайнерів Мюнхена. У палаці, крім підземного гаража, є два поверхи, просторий ліфт, оздоблений елітними породами дерева. За претензійністю власник вілли перевершив навіть найбагатшого зі своїх сусідів у Гарміш-Партенкірхені - російського мільярдера Романа Абрамовича, якому належить історична вілла Leitenschlössl.
При цьому власник Villa Glory воліє залишатись в тіні.
На даний момент Villa Glory належить дружині Миколи Гути Вікторії. Вона є власницею нерухомості через кіпрську фірму - Zapatoustra Holdings Limited. Тут також сліди ведуть до "Мрії": директором Zapatoustra, як свідчить реєстр компаній Кіпру, тривалий час був Сергій Мозіль, колишній юрист холдингу і довірена особа Гути.
Автор: DW
Вілла Миколи Гута у Німеччині
Вілла Миколи Гута у Німеччині
Вікторія Гута стала власницею вілли торік восени. На той час її чоловік програв суди щодо екстрадиції до України і отримав від Швейцарії відмову у притулку. Невдовзі Федеральний адміністративний суд країни має винести остаточне рішення щодо надання притулку Миколі Гуті. У разі відмови він буде переданий правоохоронним органам України. На тлі цих подій Гути продають свою віллу у Гарміші. Нещодавно ціну було знижено з 18 до 13 мільйонів євро.
Нагадаємо, в серпні 2014 року група компаній "Мрія" оголосила про технічний дефолт. Загальний борг компанії українським та іноземним інвесторам склав близько $1,3 млрд.
У січні 2015 року за запитом української сторони, Інтерпол оголосив Миколу Гуту в міжнародний розшук.
Його підозрюють у шахрайстві в особливо великому розмірі та присвоєнні грошей іноземних інвестиційних фондів на суму понад $100 млн. Як з'ясувало слідство, компанія, зокрема, подавала на аудиторські перевірки фальшиві та підроблені бухгалтерські звіти.

Related

Суспільство 2513970236251515314

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item