Боти з РФ втрутилися в британські вибори - Times

Боти з РФ втрутилися в британські вибори - Times
Глава Лейбористської партії Джеремі Корбін

Twitter закликали провести власне, більш детальне розслідування, щоб визначити справжній масштаб російського втручання у британські вибори.

Російські боти втрутилися в минулорічні парламентські вибори у Великобританії. Про це йдеться у спільному розслідуванні газети The Sunday Times й Університету Суонсі.
Так, згідно з матеріалами розслідування, близько 6500 акаунтів на Twitter були створені в Росії для підтримки Лейбористської партії і її лідера Джеремі Корбіна перед виборами.
Повідомляється, що автори повідомлень критикували прем'єр-міністра Терезу Мей. Зокрема, автори повідомлень вказували, що напад терористів на Манчестер-арену був пов'язаний зі скороченням числа поліцейських ще в ті часи, коли Мей відповідала за МВС.
Крім того, частина акаунтів були ідентифіковані як боти - роботи, які під англійськими жіночими іменами "бомбардували" громадськість повідомленнями на тему політики. Вони схвально відгукувалися про лейбористів, критикуючи при цьому Консервативну партію.
Співробітники з університету Суонсі повідомили, що закликали Twitter провести власне розслідування, щоб визначити справжній масштаб російського втручання в британські вибори.
Нагадаємо, що у Великобританії 8 червня минулого року відбулися дострокові парламентські вибори. Вибори пройшли в умовах високого рівня терористичної загрози. За останні кілька місяців в країні відбулися відразу три великі теракти.

Отримуйте Свіжі Новини в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/freshnewsua

Related

Події у світі 2925913546269969600

Post a Comment

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

ДокаZ

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item