Укрпошта задумалася про створення міжнародного хабу з доставки посилок

Укрпошта задумалася про створення міжнародного хабу з доставки посилок
Україна зроблять поштовим хабом
Державний поштовий оператор - компанія Укрпошта - планує стати центром транзиту кореспонденції і посилок на маршруті Азія-Європа.
Про це заявив в.о. гендиректора Укрпошти Ігор Смілянський, передає ЦТС.
Він зазначив, що разом з імпортом і експортом світові пошти активно розвивають транзитний бізнес, виконуючи функцію хабів для цілих регіонів.
Завдяки пілотному проекту в Україні з'явиться можливість поступово запустити обробку транзитних поштових відправлень для Європи та Азії.
"Укрпошта буде отримувати від партнерів консолідовані партії відправлень, обробляти їх на своїх місцях міжнародного поштового обміну (ММПО) і відправляти безпосередньо в країни призначення. Крім збільшення обсягів обробленої пошти, це призведе до розвитку інфраструктури аеропортів і завантаження авіаліній. Для схожого проекту, наприклад, пошта Туреччини планує відкривати спеціалізований термінал на території аеропорту в Стамбулі", - сказав топ-менеджер Укрпошти.
В аналогічному форматі транзиту працюють пошти Латвії, Литви, Естонії, Грузії, Азербайджану, Німеччини, Угорщини, Польщі, Гонконгу, Сінгапуру, Нідерландів, Малайзії, Швеції, Фінляндії та ін. Країн. Наприклад, в пошті Естонії (Eesti Post) міжнародний транзит працює для 100 країн.
Пілотний проект щодо змішаного переміщення транзитних відправлень та їх обробки в місцях міжнародного поштового обміну Укрпошти буде реалізовуватися з червня 2018-го до кінця 2019 року.
Як повідомлялося раніше, Укрпошта стала набагато більше заробляти на посилках. У 2017 році компанія обробила 1 млн кг транзитних відправлень, збільшивши їх кількість в три рази в порівнянні з минулим роком, а загальний обсяг обробленої міжнародної пошти досяг 7 млн ​​кг.

Related

Події в Україні 3146938843590558610

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item