В Україні через борги продають два спиртзаводи

В Україні через борги продають два спиртзаводи
Два спиртзаводи підуть з молотка

Заборгованість із зарплати в ДП Карапчівський спиртовий завод та ДП Вашківський спиртовий завод становить в сумі близько 200 тисяч гривень

 
Міністерство юстиції України виставило на торги два спиртзаводи в Чернівецькій області. Про це повідомляється на сайті Системи електронних торгів арештованим майном (СЕТАМ). Підприємства виставлені на продаж у зв'язку з заборгованістю із зарплати.
 
Відзначається, що заборгованість із зарплати в ДП Карапчівський спиртовий завод (Чернівецька область, Глибоцький р-н, с. Карапчів) становить 112,8 тисяч гривень.
 
Підприємство виробляє таку продукцію: барда зернокартопляна, масла сивушні, спирт етиловий вищої очистки, спирт етиловий основна фракція, спирт етиловий ректифікат. Завод виробляє 3000 дал на добу спирту ректифікату.

ДП Вашківський спиртовий завод також виставлений на торги. Тут борги із зарплати становлять 71,9 тисячі гривень. Завод знаходиться в селі Вашківці Вижницького району та займається виробництвом етилового спирту із зброджуваних продуктів.
"Спиртозаводи регіонального значення можуть бути залучені в харчову промисловість або як потужності для виробництва біоетанолу", - заявив генеральний директор ДП СЕТАМ Віктор Вишньов.
 
Стартова ціна лота становить 1,2 млн гривень. Аукціон відбудеться 18 травня.
 
Раніше повідомлялося, що на аукціон виставлені будівлі та земельна ділянка Миколаївського суднобудівного заводу. Ціна лота - 52,3 млн гривень. Причина продажу - борги із зарплати в розмірі 30,2 млн гривень.

Related

Бізнес 5439562068983496449

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item