Мартін Уманський став радіоведучим у 4 роки

Мартін Уманський став радіоведучим у 4 роки

"Якось у сина спитали, чи хоче він бути радіоведучим. Він здивувався: "Навіщо мені ним ставати? Я вже ним є", - розповів кореспонденту радіоведучий Олексій Ямайський, 32 роки. 
Справжнє прізвище - Уманський. Його син 5-річний Мартін півроку веде авторську передачу "Скадуш" на ужгородському "Радіо Єден".
"Коли син був ще зовсім маленьким, я записував усі звуки, які від відтворював, та його перші слова. Використовував їх у своїй радіопрограмі. В ефір розповідав цікаві історії про свого сина. Згодом Мартін почав приходити до мене на роботу. Якось у прямому ефірі він розповів про свої справи у садочку. Слухачам це сподобалося. Після того він ще кілька разів вів програму разом зі мною", - додав радіоведучий.
Півроку тому Олексій вирішив створити власне "Радіо Єден". Уперше вийшли в ефір 19 січня. Мартін працює під псевдонімом Ямайкович Ямайський. У своїй передачі розповідає про мультики та фільми, які переглянув. Аналізує їх сюжет і дає характеристику героям.
"Мартін веде передачу двічі на тиждень, вона триває півгодини. Графіку в нього немає - виходить в ефір, коли є час. Перед тим завжди ретельно готується", - розповів Олексій.
"Одного лазу ми з татом влаштували ладіо-дискотеку, - каже Мартін. Літеру "р" він не вимовляє. - Заплосив длузів із садочка. Ми танцювали, їли піцу і багато лозмовляли".
Грошей за свою роботу хлопець не отримує.
"За це плачу йому символічну зарплату - купую кіндери або іграшки "Лего-Ніндзяго", - запевнив батько хлопчика. - Коли з Мартіном гуляємо містом, незнайомці його часто впізнають. Говорять, що чули його по радіо, і починають хвалити. Один чоловік казав: "Ти ще такий малий, а робиш речі, які і деяким дорослим не під силу".
Після народження сина Джамала намагається ефективно організувати своє життя. Запевняє, материнство не заважає їй займатися кар'єрою й одночасно бути гарною мамою.

Related

Суспільство 3906983771209307495

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item