Варфоломій зробив заяву щодо помісної церкви в Україні

Варфоломій зробив заяву щодо помісної церкви в Україні

Перед Вселенською Патріархією стоїть зобов'язання повернути народи України та Македонії до істини і канонічних рамок Церкви.
"Існування розколу не є аргументом, щоб позбавляти увесь народ зв'язків з церковною правдою та канонічністю. Чи заперечувати нашу відповідальність перед Богом та історією. Це навпаки стимул для пошуку спасительних та об'єднуючих рішень", - сказав патріарх Варфоломій під час літургії, повідомили у Релігійно-інформаційній службі України.
За словами Вселенського патріарха, народи України та Македонії потрібно повернути до канонічного порядку.
"Коли Церква-Мати шукає шляхи спасіння наших братів з України та Скоп'є, вона виконує свій апостольський обов'язок. Наш обов'язок та відповідальність є привести ці народи назад до церковної правди. Те, що посідає Вселенський Патріархат, він посідає для добра цілого світу і пропонує всім народам без винятку. У цьому контексті існує і міжхристиянський діалог, який діє "у любові і правді"", - наголосив патріарх Варфоломій.
До Вселенського патріарха Варфоломія звернулися представники української влади та Церков з проханням надати Томос про автокефалію УПЦ. Водночас церковне начальство УПЦ Московського патріархату просить вірян надсилати листи до Вселенського патріарха Варфоломія з проханням не надавати Томос про автокефалію УПЦ.

Related

Суспільство 8614241474801234083

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item