Канадські вчені створили прилад, що наділяє об'єкти невидимістю

Канадські вчені створили прилад, що наділяє об'єкти невидимістю
Схема роботи приладу
У Канаді вчені з Національного науково-дослідного інституту створили прилад, який наділяє об'єкти широкосмуговою невидимістю. Про це повідомляє Naked science.
За словами вчених, цей прилад є першим кроком на шляху створення плаща-невидимки.
Новий винахід здійснює оборотний перерозподіл кольорів. Механізм дії дослідники пояснили на прикладі об'єкта, що пропускає зелене світло. За звичайних обставин детектор вловив би колір, але у випадку з новим приладом цього не відбувається.
Коли весь спектр світла потрапляє на пристрій, воно виділяє один колір, в даному випадку зелений, і маскує його іншим, наприклад синім. Світло проходить крізь об'єкт, і тоді друга частина перетворює спектр в початковий, що і робить об'єкт невидимим.
"Ми зробили прорив в області маскування – зробили об'єкт повністю невидимим при реалістичному широкосмуговому освітленні. Світлова хвиля пройшла через об'єкт без будь-яких видимих ​​спотворень, так, ніби-то його й не було", – заявив один з дослідників Хосе Азана.
Відзначається, що під час проведення експерименту об'єкт освітлювали тільки з одного боку, однак теоретично ця технологія зможе приховати предмет і при множинних джерелах світла.

Related

Технології 2641373165211532693

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item