Назвали хитрий задум Кремля щодо виборів в Україні

Назвали хитрий задум Кремля щодо виборів в Україні

На майбутніх виборах Кремль робитиме ставку, що українці "втомилися від війни" і потрібна "партія миру". Парелельно Москва загострюватиме збройний конфлікт на Донбасі.
Про це сказав народний депутат, голова групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук в ефірі "112.Україна"
"Протиставлення "партії війни" (як називають у Росії і проросійські сили) "партією миру". У цій ситуації можна очікувати ескалацію бойових дій з боку окупаційних військ на Донбасі, щоб привернути увагу: йде загострення конфлікту.
У Росії роблять ставку, що українці втомилися від війни і мир за всяку ціну є "бажаним результатом", - пояснив він.
Кремль хоче, щоб українці захотіли "мир" за всяку ціну
Напругу на Донбасі можна очікувати з осені, з початком передвиборної кампанії, прогнозує Тимчук.
Інший "фон" для проштовхування "своїх" кандидатів Кремля - ​​створення будь-яким шляхом дестабілізації всередині України.
"Щоб показати слабкість теперішньої влади, нестабільність за неї. І протиставляючи цьому передвиборні програми "своїх" кандидатів.
Можуть бути використані не тільки проросійські сили і агентура, яка організує масштабні акції протесту. Але і мітинги інших політичних гравців.
Останнім часом часто акції протесту закінчуються сутичками з правоохоронцями, спробами штурму урядових будівель, Верховної Ради. Від організаторів чуємо: це були не наші, а якісь провокатори. У таких умовах організатори будь-яких акцій все одно несуть відповідальність за те, що відбувається.
Вже є алгоритм обчислення цих провокаторів, але друге питання - довести їхню безпосередній зв'язок з Кремлем, з замовниками з Росії. Оскільки це робиться за відпрацьованою методикою російських спецслужб, досить приховано, не безпосередньо. Зрозуміло, що глава ФСБ не ставить особисто завдання провокатору", - сказав Тимчук.
Наступні вибори президента мають відбутися у березні 2019‑го, парламенту - у жовтні того ж року.

Related

Політика 1414072657218785499

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item