Що наблизить нас до перемоги у війні із Росією

Що наблизить нас до перемоги у війні із Росією

Перемога у війні із Росією можлива лише у гібридному вигляді. Кожен крок до Євросоюзу й НАТО наближає нас до нашої перемоги.
Про це в інтерв'ю розповів журналіст та публіцист Олекса Підлуцький.
"Я брав інтерв'ю у Далі Грибаускайте. Вона тоді ще не була президентом Литви, а працювала єврокомісаром. А до того очолювала урядову комісію, яка координувала зусилля Литви для вступу до ЄС. Жодне міністерство не могло ухвалити й наказу без погодження з цим комітетом. Треба було адаптувати все внутрішнє життя Литви до загальноєвропейських норм. Вона каже: "Ви думаєте, це потрібно ЄС? Ні, в першу чергу Литві", - розповідає публіцист.
За словами журналіста, стандарти ЄС вираховані правильно, тому харчові продукти в Європі не є шкідливими.
"Однією з найбільших проблем для поляків перед вступом до Євросоюзу була сметана. У них вона була дуже жирна – 30 відсотків. За європейськими нормами, не може бути понад 15 процентів. Виявилося, просто перемкнути якийсь важіль не вдасться. Треба замінити обладнання на всіх заводах. Поляки підняли ґвалт. Говорили про національну традицію, хотіли виробляти сметану лише для себе і нікуди не продавати. Європейці не погодилися. На нове обладнання дали половину грошей. Минуло п'ять років після вступу до ЄС - і тривалість життя в Польщі виросла на два роки. При тому, що медичної реформи не було, все сталося тільки завдяки забороні шкідливих продуктів. Не такі вже й придурки сидять у Євросоюзі.
Так само не може пиво бути міцніше за 5,5 відсотка. У нас продається 7–8 процентів. Додають спирт. А це - надзвичайно шкідливо. Те саме з солодкими винами", - розповів він.

Related

Суспільство 1641840971757139445

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item