Терористи зізналися спостерігачам, що таки порушують перемир'я
https://povnatorba.blogspot.com/2014/10/blog-post_5.html?m=0
Трьохсторонні групи спостерігачів з України, ОБСЄ та Росії з питань припинення вогню та поетапної стабілізації на лінії розмежування фіксують порушення терористами умов перемир'я на Донбасі.
Про це у ході брифінгу повідомив заступник керівника ІАЦ РНБО Володимир Польовий.
За його даними, після фіксації конкретного обстрілу у місті Дебальцеве представники РФ вийшли на зв'язок з місцевим польовим командиром незаконних збройних формувань.
"Він підтвердив ведення обстрілу, але вогонь не припинився через, начебто, дії непідконтрольних бойовикам підрозділів", - сказав Польовий.
