Трамп зробив нове попередження Ірану

Трамп зробив нове попередження Ірану
Дональд Трамп зробив заяву щодо Ормузької протоки

Глава Білого дому закликав "божевільних виродків" відкрити "кляту протоку", пообіцявши влаштувати Ірану "пекло".

Президент США Дональд Трамп пригрозив Ірану через блокування Ормузької протоки. Відповідну заяву він оприлюднив у своїй соцмережі Truth Social.

"У вівторок в Ірані буде День електростанції та День мосту, одночасно. Нічого схожого ще не було!!! Відкрийте кляту протоку, божевільні виродки, інакше будете жити в пеклі – просто почекайте! Слава Аллаху", – написав Трамп.

До цього глава Білого дому попередив, що Тегеран має 48 годин для укладення угоди або відкриття Ормузької протоки, пообіцявши, що в іншому випадку на нього чекає "справжнє пекло". Згодом стало відомо про гостру реакцію Ірану на висловлювання Трампа.

Related

Події у світі 4552703793931466968

Post a Comment

emo-but-icon

Пошук у цьому блозі

Читають

Свіже

ПОДІЛИСЬ У СОЦМЕРЕЖАХ

Свіже

ЄДИНІ НОВИНИ

Варто подивитись

Нас відвідали

Лічильники



item