Війна переходить в активну фазу, масово прибувають військові РФ, — Шкіряк
https://povnatorba.blogspot.com/2015/08/blog-post_794.html
"Напередодні Дня Незалежності війна з РФ знову набирає обертів і переходить в активну фазу збройного протистояння. На всіх напрямках лінії фронту з боку окупантів відбуваються глобальні провокації та терористичні акти, спрямовані на значне поглиблення ескалації конфлікту", — наголосив Шкіряк.
Він також додав, що в АТО а Донбас масово прибувають військові регулярних частин ЗС Російської Федерації (в тому числі, танкові з’єднання, десантно-штурмові загони, спецпідрозділи МВС РФ, ГРУ ГШ, підрозділи ППО та ракетної артилерії). Регулярно прибуває також новітня російська техніка (танки Т-90, САУ, РСЗВ, комплекси протиповітряної оборони та радіоелектронної розвідки тощо). Прибувають загони найманців-відморозків.
На кордоні з Україною кількість російських військових виросла в рази. Сьогодні там розташовані елітні частини ЗС РФ, практично усіх родів військ. Саме російські солдати та найманці складають левову частину незаконних збройних формувань терористичних банд "ЛНР"-"ДНР",
— заявив радник глави МВС.
— заявив радник глави МВС.
"Мінські угоди" де-факто мертві і давно перетворилися на дипломатичну "фількіну грамоту", на жаль... Це сумна, але об,єк...Нагадаємо, цієї ночі, 17 серпня, бойовики потужними обстрілами накрили околиці Маріуполя — Талаківку, Старогнатівку, Сартану, Новогригорівку, Гранітне, Чемерлик та Богданівку. Є жертви серед мирних жителів. В той же час бойовики заявили, що мінські угоди — зірвані.
Posted by Зорян Шкіряк on 17 серпня 2015 р.
