Лондон порадив Києву самому покарати Філліпса

Проросійський журналіст Грем Філліпс має британське громадянство

Британія не може заборонити йому виїхати з країни, так як він не чинив правопорушень на її території.

Посол Великобританії Джудит Гоф порадила Києву самим покарати британського журналіста Грема Філліпса, йдеться в повідомленні посольства.
Раніше великий резонанс викликало відео, на якому проросійський журналіст Грем Філліпс провокує тяжкопораненого українця Володимира Жемчугова під час обміну полоненими на Донбасі. Після цього Україна попросила забрати Філліпса з країни.
Посол повідомила, що вражена поведінкою британця, проте так, як він не вчинив правопорушень на території Великобританії, Лондон не може заборонити йому виїзд.
"Я бачила відеозапис обміну полоненими минулого тижня і, як Ірина Геращенко та Уляна Супрун, вражена поведінкою Грема Філліпса щодо Володимира Жемчугова. На моє переконання, це не журналістика. Багато людей закликали Великобританію позбавити його паспорта. Якщо він порушив українське законодавство, то це повноваження української влади вирішувати, які дії вони вважають за потрібне запровадити щодо цього Філліпса в Україні", - сказано в повідомленні.
Раніше в Києві запропонували подати проти Грема Філліпса позов до британського суду. Журналіст відомий своїми проросійськими поглядами.
Відео, у якому Філіпс провокує тяжкопораненого українця під час обміну полоненими

Related

Події у світі 1897919120013710861

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item