ГПУ звинуватила Януковича у державній зраді

У ГПУ прийшли до висновку, що Віктор Янукович призначав на ключові пости громадян Росії

Діяльність колишнього президента розглядають за двома статтями Кримінального кодексу.

Діяльність Віктора Януковича на посаді президента України була підпорядкована інтересам Російської Федерації в питаннях, які стосувалися національної безпеки. До такого висновку прийшли в Генеральній прокуратурі, передає прес-служба наглядового відомства.
На думку слідчих ГПУ, про це свідчать укази, підписані колишнім главою держави, який призначав на ключові посади осіб з російським громадянством.
У ГПУ дії Януковича розглядаються за наступними напрямками: умисні діяння на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній та інформаційній безпеці України.
"Відповідно діяльність Віктора Януковича кваліфікується за ст. 255 (створення злочинної організації) та ст. 111 (державна зрада) Кримінального процесуального кодексу України", - йдеться в повідомленні.
Як повідомлялось, Росія п'ять разів відмовила Україні в екстрадиції колишнього президента Віктора Януковича. Щоразу РФ обґрунтовувала відмови нібито політичним характером переслідування Януковича.

Related

Політика 1423185831268983720

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item